Centrum Rozwiązań Grzewczych powstało w 2011 roku. Założyciele spółki oraz większość jej pracowników swoje doświadczenie zdobywało w dziale handlu PPUH RAPID Sp. z o.o. Wzrost wartości tego działu wynikający z wysokiego zaangażowania i kompetencji pracowników oraz indywidualnego podejścia do Klienta zainicjował powstanie CRG.

Misją spółki jest komponowanie kompleksowych rozwiązań instalacyjnych z zastosowaniem urządzeń przyjaznych środowisku i bazujących na energii odnawialnej. Spółka obejmuje swoim zasięgiem region powiatu bialskiego i powiatu wyszkowskiego. Ofertę spółki stanowi optymalne dopasowanie rozwiązań w zakresie projektu, doboru, dostawy urządzeń, montażu i serwisu instalacji ciepłej wody użytkowej (np.: instalacja solarna, instalacja oparta na pompach ciepła); instalacji centralnego ogrzewania; instalacji fotowoltaicznej do produkcji energii elektrycznej. Ponadto oferta obejmuje rozwiązania systemowe w zakresie zewnętrznych sieci wod-kan.

Troska o dobro i zadowolenie klienta, rzetelność, terminowość i fachowość to cechy dzięki którym zaufało nam szerokie grono instalatorów i klientów indywidualnych.

CRG Biała Podlaska CRG Biała Podlaska CRG Biała Podlaska CRG Biała Podlaska
CRG Wyszków CRG Wyszków CRG Wyszków CRG Wyszków